BEST PLACE TO CATCH Pokémon in KAUNAS

Besitęsiant Pokemon Go karštinei vis daugiau žmonių užsikrečia šiuo „virusu“ ir bando sugauti visus ir sugauti kuo daugiau šių mažų mielų ir nelabai padarėlių. O kam to reikia galite paklausti? Sportinis interesas, medžioklė, žvejyba. Galima vadinti įvairiai, o kitiems labai svarbu surinkti visą Pokemon Go žaidimo kolekcija, nes juk ir pats žaidimas skatina. Arba galima žiūrėti kaip į pramoga arba galimybę aplankyti nematytas vietas tame pačiame Kaune, atkreipti dėmesį į paminklą, pro kurį kas dieną praeinate, bet nei karto, taip ir neatkreipėte dėmesio. O gal susirasti draugų ir bendraminčių?

Jeigu jau taip nutiko, kad apie šį žaidimą gali papasakoti ir garbaus amžiaus moteriškės. Šis tas jau pasikeitė ir galbūt į gerą, daugiau žmonių mieste, gryname ore. Labai maloniai nustebino išgirstas pokalbis tarp dviejų močiučių Kaune. Pirmoji paklausė, kodėl šioje vietoje renkasi tiek daug jaunimo. O antroji papasakojo, kad visi čia gaudo Pokomenus ir renkasi būtent čia, kadangi čia jų vieta ir galima daugiausiai rasti.

Nukrypome nuo temos, o kur ta vieta? Geriausia vieta gaudyti Pokemon Kaune! Adresas: V. Putvinskio g. 60. Už karo muziejaus pasislėpusi, paminklų instaliacija slepią bene geriausią vieta gaudyti Pokemon Kaune. Kuo ši vieta ypatinga? O gi turi keturis ypatingus vietoženklius – pokestop. O kadangi čia susirenka ir daug žmonių, bent viename iš jų pastoviai sukasi Lure Module, kurio dėka daug greičiau ir atsiranda taip laukiami padarėliai.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *