Kaip prisijungti prie Seb senos interneto bankininkystės versijos

Taigi šiandien apie 9.30 nusprendžiau atlikti taip reikiamą pervedimą. Pasitiko Seb atsinaujinusi el. banko sistema. Apsidžiaugiau, nes atrodė tikrai moderniai ir aiškiai Responsive, žinoma pritaikyta mobiliems įrenginiams.

Viskas atrodė šaunu ir gražu, tačiau pervedimo padaryti, tai nepavyko…  Kodėl?

Eiliškumas

Pradėsiu nuo pradžių, iš karto pasitiko gražiai parengtas video pristatantis sistemą. Ar gražu ar patogu skonio reikalas, o priprasti žinoma reikės. Kol kas viskas gerai.

Problema

Keliaujant toliau. Sau masčiau kaip praskaidrino diena tokia naujovė, juk naujovės gerai, bet vat tekšt kaip spjūvis į veidą.

Šiandien ketinau atlikti pervedimą, nes ketinu įsigyti vieną domeną. Kaip ir įprastai užpildžiau visus rekvizitus, tvarkingai užpildžiau paskirties laukelį. Paspaudžiau mygtuką Tęsti ir mano nustebimui mane pasitiko toks langas:

Seb banko klaidos. seb sena interneto bankinkystė.

Pirma mintis, na naujovės, gal kažką praleidau, bet pavažiavus žemyn mane pasitaiko staigmena. Sistema nusprendė, kad netiko mano nurodyta mokėjimo paskirtis: Už domeno tarantulo.lt perleidimą. Greitai pabandžiau:

    1. Be lietuviškų raidžių, nepadėjo.
    2. Be taškų nepadėjo.

Seb banko klaidos. kaip rasti seb sena interneto bankinkyste.

 

Panašu Seb susimovė, visiems pasitaiko, bet atrodo rimta įstaiga, ir projektas tikriausiai dešimtis tūkstančių, jei ne šimtus kainavo. O čia vat vieno laukelio teksto išvesties nesuderino.

Seb techninė pagalba telefonu

Nesenai tapau nesuvaržytu kalbėtoju, tai skambinu visiems „nemokamai“, tai iš karto paskambinau į Seb pagalba. Jie jau pasirodo iš karto naują meniu turi pasiruošę, nusiteikę problemos, realistiškai.

Maloniai atsiliepė konsultantė, pasakiau savo problemą. Pasiūlė išbandyti kitą naršyklę. Tuomet ji man bam, sako, tai parašykite mums el. laišką dėl šitos problemos arba žinutę…  Supykau, padėkojau ir padėjau ragelį.

Išbandžiau ir su Firefox, tas pats reikalas. Vis tiek neveikia.

Buvau viena akimi matęs, kad galima grįžti prie senos versijos. Bet kur ir kaip, tai padaryti niekaip neradau. Oficialiame pranešime, ir tai nepaaiškina kažkodėl. Nors aiškiai užsimena.

Nuoroda į Seb pranešimą  spaudai.
Klientų patogumui SEB bankas dar mėnesį, t. y. iki balandžio 25 dienos, sudarys visas galimybes norintiesiems naudotis ir ankstesne interneto banko versija. Tokią galimybę klientai galės pasirinkti atsidarę interneto banko puslapį prieš įvesdami prisijungimo kodus. 

Kaip sugrįžti prie senos Seb interneto banko sistemos

Na panaršius Seb.lt puslapį ir niekur nerandant informacijos. Teko ir vėl skambinti į Seb. Atsiliepė kita konsultantė, išdėsčiau savo problemą, pasakyti kur jungtis ir vėl paprašė parašyti laišką, na šį kartą jau tikrai supykau, piktokai paprašiau, kad patys užsiregistruotų savo problemą ir išspręstų. Gal ir šio įrašo ir blogo nebūtų, jeigu ne tos dvi konsultantės…

O prisijungti prie senos sistemos visai paprasta, tereikia atsidaryti šį puslapį: ebankas.seb.lt ir iš karto pasitinka du pasirinkimo variantai, sena sistema ar nauja sistema.

Taigi keliauju naudotis sena sistema. Ir jums siūlyčiau daryti laikinai kol kas tą pati. Nebent norite pabūti bandomosiomis Seb jūros kiaulytėmis.

Seb kaip prisijungti prie senos seb bankinkystės
Seb kaip prisijungti prie senos seb bankinkystės

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *