NASA – Mėnulio evoliucija / Moon evolution

http://www.xadomax.lt – Atstatyk automobilio variklio galią ir apsaugok nuo tolesnio devėjimosi su Xado.

NASA Goddard kosminių skrydžių centras atšventė tūkstantąją Lunar Reconnaissance Orbiter dieną Mėnulio orbitoje – Žemės vienintelio natūralaus palydovo, išleisdami šį edukacinį filmą apie Mėnulio formavimosi istoriją sutrumpintą nuo keturių su pusė milijardo iki trijų minučių.

Did you enjoy this video? Click here to SUBSCRIBE! http://www.youtube.com/user/eddytarantulo?sub_confirmation=1

Bėgant metams Mėnulis atrodo niekuomet nesikeičia. Krateriai ir kiti reljefo elementai atrodo sustingę ir niekinantys, bet mėnulis ne visuomet šitaip atrodė. Dėka NASA Lunar Reconnaissance Orbiter mes dabar galime iš arčiau susipažinti su mėnulio istorija.

Mėnulis neturi atmosferos kuris sukeltų koroziją, neturi ir tektoninių plokščių, taigi visas ankstyvosios saulės sistemos smurtas yra visam laikui įsirėžęs Mėnulio paviršiuje. Tai yra labai svarbus mokslinis faktorius: Mėnulyje slypi neįkainojama informaciją apie saulės sistemos formavimąsi, įrėžtą giliai į akmeninį paviršių, šie požymiais suteikia informacijos apie mūsų planetos evoliuciją — tai pat ir apie visos galaktikos evoliuciją. Mėnulis yra kosminė „liudininko lėkštė” kuri buvo paliesta radiacijos ir meteoritų smūgių prieš milijardus metų.

From year to year, the moon never seems to change. Craters and other formations appear to be permanent now, but the moon didn’t always look like this. Thanks to NASA’s Lunar Reconnaissance Orbiter, we now have a better look at some of the moon’s history. Learn more in this video!

Šaltinis: http://svs.gsfc.nasa.gov/goto?10930

I joined Maker Studios, and I earn money on Youtube & so can you! Click here http://awe.sm/r78EH to see if your channel qualifies for Maker Gen/Maker Studios.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *